راه کارهای افزایش آمار بازدید وبسایت و وبلاگ

راه کارهای افزایش آمار بازدید وبسایت و وبلاگ

راه کارهای افزایش آمار بازدید وبسایت و وبلاگ

مسلماً هر وبلاگ نویس یا سایتی بدنبال افزایش آمار وبلاگ خود می باشد تا به هر نحوی نفعی از بازدید بالای خود ببرد تا زحماتش عبث و بیهوده نماند.

راه کار های زیادی وجود دارد که بتوان آمار سایت را با استفاده از بازی با آمار و ارقام خود زیاد نشان داد… ولی این کار ها فقط باعث فریب دیگران میشود.

چند راه مناسب برای بهبود آمار بازدیدکنندگان وبلاگ شما:

۱- یکی از مؤثر ترین راه کارهای افزایش آمار ثبت وبلاگ در موتور های جستجو میباشد. البته اگر این کار بصورت مدام انجام شود باعث میشود که آدرس شما در لیست سیاه قرار گیرد و دیگر وبلاگ شما در موتورهای جستجوگر نمایش داده نشود و البته ثبت وبلاگ در موتورهای جستجوگر باعث می شود تا شما زودتر در این موتورها ثبت شوید زیرا بعد از مدتی خود جستجوگرها شمارا پیدا میکنند و حتما نیازی به ثبت نیست.

۲- یکی دیگه از کار های بسیار مؤثر در افزایش آمار تبادل لینک یا بنر با وبلاگ های دیگر است، و در این روش انتخاب یک نام خوب بسیار مؤثر است، البته انتخاب یک آدرس مناسب برای وبلاگ یا سایت هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تبادل لینک با وبلاگ های با پیج رنک بالاتر از وبلاگ خودمان باعث رشد چشم گیر رتبه الکسای وبلاگ میشود.

۳- استفاده از لینک باکس های مناسب هم کمک بسیار زیادی در افزایش آمار شما میشود، البته استفاده از لینک باکس باعث کند شدن وبلاگ میشود و زیبایی وبلاگ را بر هم میزند.

۴- یکی دیگر از مؤثرترین راه کارهای افزایش آمار تبلیغ در سایت های معتبر است، البته این گونه تبلیغات معمولا با هزینه های سنگینی همراه است اما تأثیر خود را بصورت چشم گیری نشان میدهد.

۵- یکی از راه هایی که در افزایش آمار بسیار تاثیرگذار است بروز کردن وبلاگ و یا سایت بصورت مستمر می باشد. بروز نشدن وبلاگ برای یک مدت نسبتا طولانی تأثیر زیادی در از دست دادن بازدید کننده های وبلاگ خواهد داشت و به مرور زمان رتبه ما در صفحه های گوگل پایین تر خواهد رفت.

۶- استفاده از کلمات کلیدی در برچسب هر نوشته باعث میشود تا گستره کلمات کلیدی وبلاگ ما در گوگل و سایر جستجوگرها افزایش یابد.

۷- و از همه مهم تر داشتن صبر نسبتا طولانی می باشد تا وبلاگ و یا سایت ما آماری داشته باشد تا رضایت مارا جلب کند.


بر چسب : , , , , , , , , , , , , , ,