فواید کامنت گذاری و استفاده صحیح از آن

یکی از راه‌های افزایش رتبه سایت‌ها و وبلاگ‌ها لینک‌هایی است که در دیگر سرویس‌ها به صفحات ما می‌خورد. برای اینکار راه‌های متفاوتی وجود دارد و ما قصد داریم درباره یکی از ساده‌ترین و پربازده‌ترین روش‌ها که کامنت‌گذاری در وبلاگ‌هاست صحبت کنیم. اگر بخواهیم از نظر SEO صحبت کنیم ثبت نظر در وبلاگ‌ها باعث لینک خوردن صفحه شما در مطالب آن وبلاگ خواهد شد و هرچه اینکار را افزایش دهید لینک‌های بیشتری به صفحات خود برگشت می‌دهید اما برای استفاده صحیح‌تر از بخش نظرات وبلاگ‎‌ها چند نکته قابل ذکر است :

فواید کامنت گذاری و استفاده صحیح از آن

به دیگر نظرات جواب دهید

جواب به نظرات دیگرات دو مزیت دارد؛ اول اینکه مجلاتی که بازدید بالا دارند معمولا زمان کافی برای جواب دادن به همه درخواست‌ها و سوالات را ندارند و با اینکار شما به یکی از همکاران مجله تبدیل خواهید شد، اینکار نه تنها اعتبار شما را بالا خواهد برد بلکه می‌توانید از مزایایی مانند تخفیف در ثبت آگهی آن مجله و… استفاده کنید. نکته دوم در این زمینه این است که با اینکار می‌توانید گفتگوی وبلاگی آغاز کنید و درباره آن با افراد جدیدی بحث و مبادله اطلاعات کنید. شاید بپرسید چه سودی دارد!؟ خوب چه چیزی بهتر از اینکه با افراد جدیدی آشنا شوید که تجارت یا وبلاگ خودتان را در ذهن آنها ثبت کنید؟ و یا بازدیدکنندگان جدیدی که فقط برروی اسمتان کلیک نکرده‌اند و از شما اطلاعاتی دارند که درنظرشان انسان با احترام و با اعتباری هستید.

سریع باشید

مطالب را در اولین زمان‌های انتشار مطالعه و برایشان نظر ثبت کنید. اینکار نیز دو مزیت عالی دارد. اول اینکه بسیاری از مطالب در ابتدای انتشار دارای بازدید بالایی هستند که می‌تواند باعث انتقال ترافیک نسبتا خوبی به صفحات شما شود. و مزیت مهمتر آن این است که موتورهای جستجو معمولا در دقایق اولیه انتشار مطالب وبلاگ‌ها را ایندکس می‌کنند پس سرعت عمل را رعایت کنید تا لینک شما هم در ایندکس موتورهای جستجو ثبت شود.


بر چسب : , , , , , , , , ,